SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Açılış saatleri nedir?

Celsus İş Merkezi, özel ofisleri veya özel masaları olan müşteriler için her zaman erişilebilir durumdadır (hafta sonları ve tatil günleri dahil 7 gün 24 saat).

 

Çalışma saatleri, sabah 9'dan akşam 6'ya kadardır.

Hazır ofis nedir? Geleneksel bir ofisten farkı nedir?

Hazır ofis, farklı büyüklükteki birden fazla şirketi barındıran ve isteğe bağlı olarak idari hizmetler, modern ofis ekipmanları ve konferans / toplantı olanakları sağlayan, mobilyalı ve tamamen işlevsel bir ofis tesisidir. Celsus İş Merkezi'nde şunlara erişebilirsiniz:

 

-Tam Mobilyalı Ofis süitleri

-Müşteri karşılama ve resepsiyon hizmeti

-Eğitim ve toplantı odası olanakları

-BT ve Telekom Desteği

- Kiler Hizmetleri

-Sekreterlik ve idari destek

Hazır ofisler, tak çalıştır özelliği ile uzayda hareket etmeye hazır. Hazır ofisler, çalışma alanınızı kurmak ve yapılandırmak için zaman alan sürecinizi en aza indirir.

Toplantı odasının boyutu nedir, kaç kişi sığabilir?

Toplantı odasının büyüklüğü her müşterinin ihtiyacına göre değişebilmekle birlikte geniş konferans masasında 12 kişiye kadar oturabilmektedir.

Celsus İş Merkezi'ne paket teslim edebilir miyim?

Normal ölçekte sizin için paket kabul edebiliriz. Çok sayıda veya büyük paketler almak istiyorsanız, lütfen önce Resepsiyon ile iletişime geçin.

Hangi ödeme şekilleri mümkündür?

Bizimle banka kartı, kredi kartı, banka havalesi, veya nakit ödeme yapabilirsiniz.

Kendi ofis ekipmanımı tedarik etmem gerekiyor mu?

Celsus İş Merkezi ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştır. Modern ofis mobilyalarına, adadaki en hızlı internet bağlantısına, tam kadrolu resepsiyon alanlarına ve dokümantasyon destek tesislerine sahibiz.

Konferans odası rezervasyonu nasıl işliyor? Herkes oda rezervasyonu yapabilir mi?

Toplantı salonları ve konferans salonları, “Apsiyon” uygulaması aracılığıyla herhangi bir zamanda kiracılar ve harici taraflar tarafından rezerve edilebilir. Randevular uygulama üzerinden yönetilir.

Özel Ofisler

Uzun vadeli sözleşmeler mümkün mü?

Bizimle uzun vadeli sözleşmeler yapmak mümkündür, bu sürenin uzunluğuna bağlı olarak indirimler bile mümkündür.

Büyük ekipler için daha büyük ofisler var mı?

Elbette! 32 m2'den 435 m2'ye kadar değişen ofis alanları ve sunduğu hizmetler ile Celsus İş Merkezi, işinize odaklanmanızı sağlıyor.

Telefonla bağlantı imkanı var mı?

Ek bir ücret karşılığında, sizin için kişisel bir sabit hat numarası ayarlayabiliriz.

Toplantı Odaları

Neden Celsus İş Merkezi'nde bir toplantı odası rezervasyonu yaptırmalısınız?

Celsus Business, Yenişehir'in en iyi lokasyonunda yer almaktadır. Toplantı odalarının ayırtılması kolaydır, resmi toplantılara ev sahipliği yapmak için profesyonel bir ortama sahiptir, kullandığınız kadar ödersiniz ve talep üzerine yemek servisi mevcuttur.

Celsus İş Merkezi'nde ne tür toplantılar yapılabilir?

Celsus İş Merkezi'nde toplantı odaları uygun maliyetlidir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. İster eğitim odası ister konferans odası olsun, Celsus sizin için en uygun odaları bünyesinde barındırıyor. Toplantı odası destek personeli, Celsus'un toplantı odalarının, işinize odaklanabilmeniz için yoğun bir ofis veya otel sıkıntısından uzak, profesyonel bir ortam sunulmasını sağlar.

Toplantı odalarının standart saatleri nedir?

Standart saatlerimiz Pazartesiden Cumartesiye 09:00 - 19:00 arasıdır. Ancak bu zamanların dışındaki toplantıları da tartışmaktan mutluluk duyarız.

Toplantı odaları nerede ve hepsi aynı mı?

Celsus İş Merkezi ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli toplantı odaları ve konferans salonları sunmaktadır. İş merkezimizin birinci katında yer alan toplantı odaları, ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun olacak bir şekilde tasarlanmıştır.

Bir toplantı odası rezerve ettiğimde yemek servisi var mı?

Evet, ister standart bir toplantı odası ister bir konferans odası seçin, ek bir ‘kullandıkça öde’ hizmeti olarak yemek servisi mevcuttur. Toplantınıza odaklanabilmeniz için siparişinizi ve toplantı odanıza teslimatı biz halledeceğiz.

Sık sık Celsus toplantı odası müşterisi olmanın bir faydası var mı?

Celsus'un toplantı odalarından herkes yararlanabilir. Çoklu toplantı odası rezervasyonları için özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sanal Ofisler

Sanal ofis nedir?

Sanal Ofis, geleneksel bir ofis maliyetinin çok altında bir fiyata işletmenize yeni bir yerde varlık sağlayabilir. Kiralık ofis alanının tüm avantajlarıyla Sanal Ofis, işletmeniz için ideal olabilir. Kişiselleştirilmiş telefon yanıtlama ve posta işleme hizmetlerimiz, nerede olursanız olun işinizi bir ofis yönetme zahmetine girmeden yürütebileceğiniz anlamına gelir. Ek bir ücret karşılığında iş merkezi tesislerimizi de kullanabilirsiniz. Sanal ofis müşterilerimiz toplantı odalarına, konferans salonlarına ve daha fazlasına erişebilir.

Kimler sanal ofis kullanır?

Ev tabanlı işletmeler, yeni girişimler, saha dışı ofisler, minimum birebir müşteri toplantıları olan ancak doğru profesyonel izlenim bırakması gereken kuruluşlar ve yabancı meslektaşlarıyla tanışmak için alana ihtiyaç duyan kişi veya şirketler.

Sanal ofis işletmemin büyümesine nasıl izin verir?

Sanal ofisler işletmenize para kazandırır, zaman kazandırır ve müşterilerinizin beklediği profesyonellikten ödün vermeden istediğiniz yerde iş yapmanıza olanak tanır.

Sanal ofis müşterisi için ne tür olanaklar mevcuttur?

Celsus İş Merkezi'ndeki sanal ofis, üç ana hizmet alanı sunar: adres ve posta hizmetleri, toplantı alanları ve resepsiyon hizmetleri. Ayrıca daha da işinizi geliştirmek için çeşitli ek hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, iş adresimizde, kullanımınız için güzel bir şekilde tahsis edilmiş resepsiyon ve zen bahçesine sahibiz.